Кошик порожній

Представляємо дитячі фітнес-трекери Garmin vіvofit jr.3 для мотивації, розваг та навчання вашої дитини

19.01.2021

Один з нових трекерів активності vіvofit jr.3 для дітей у форматі годинника з інтерактивним розважальним додатком стане незабутнім подарунком будь-якій дитині та відмінним помічником для батьків.


З новим трекером активності від Garmin дитина зможе досліджувати світ, активно рухаючись, розучувати цікаві вправи та отримувати нові знання у захоплюючій та безпечній грі.


Коли на руці у малюка яскравий фітнес-годинник vіvofit jr.3, який виглядає як справжній мамин або татів розумний годинник, задоволений не лише маленький власник стильного гаджета, але і його батьки.

З новим трекером активності від Garmin дитина зможе досліджувати світ, активно рухаючись, розучувати цікаві вправи та отримувати нові знання у захоплюючій та безпечній грі. А ви щодня будете бачити та зможете коригувати розпорядок дня дитини та її фізичну активність, м'яко мотивуючи її до виконання призначених вами завдань та заохочувати за успіхи.


Коли на руці у малюка яскравий фітнес-годинник vіvofit jr.3, який виглядає як справжній мамин або татів розумний годинник, задоволений не лише маленький власник стильного гаджета, але і його батьки


Змінної батареї vіvofit jr.3 вистачить на цілий рік роботи. Цей міцний пристрій з кольоровим дисплеєм та різними варіантами циферблата можна не знімати навіть у басейні. Коли дитина досягає щоденної мети – 60 хвилин активних занять в день – вона отримує доступ до нових пригод в освітньому додатку та цікавих міні ігор.

vivofit jr.3 Disney The Little Mermaid

vivofit jr.3 Disney Princess

vivofit jr.3 Digi Camo

vivofit jr.3 Lilac Floral

vivofit jr.3 Blue Stars

vivofit jr.3 Marvel Iron Man

vivofit jr.3 Marvel Black Panther

Більше ніж трекер активності

Фітнес-браслет vіvofit jr.3 допоможе оцінювати параметри сну і щоденну фізичну активність дитини, формуючи здорові звички на все життя. Нові заняття, що хронометруються, мотивують дітей більше рухатись. Ваш малюк зможе відстежувати кількість кроків і пройдену відстань під час ігор та спорту. Заняття також можна переглядати у додатку Garmin Jr.

Разом з друзями або членами родини маленький користувач зможе взяти участь у змаганні Toe-to-Toe™ (переможець повинен записати найбільшу кількість кроків).


Разом з друзями або членами родини маленький користувач зможе взяти участь у змаганні Toe-to-Toe™ (переможець повинен записати найбільшу кількість кроків)


Для більшого спокою батьки можуть налаштувати контактний номер телефону для екстрених випадків прямо на екрані vіvofit jr.3.

Особистий помічник батьків

Фітнес-браслет Garmin vіvofit jr.3 стане цінним помічником для батьків. Використовуючи додаток Garmin Jr. на сумісному смартфоні, ви зможете відстежувати кількість кроків і хвилин активних занять дитини, параметри сну, а також керувати домашніми завданнями та призначати їх, налаштовувати таймери та видавати нагороди. Переглядаючи показники активності і сну дитини, ви зможете визначити, чи потрібно скоротити час перегляду телевізора, змінити час сну або перерозподілити домашні обов'язки.


Фітнес-браслет Garmin vіvofit jr.3 стане цінним помічником для батьків


Навіть якщо ваш малюк ще не навчився читати, він зрозуміє, що потрібно робити, отримуючи від вас домашні завдання у вигляді значків на дисплеї. Завдання можна налаштовувати з повторами щодня або щотижня – це допоможе дітям звикнути до розкладу і стати більш відповідальними. А видані за успіхи та ентузіазм віртуальні монети можна згодом, за домовленістю, обміняти на справжні нагороди.

Увімкнувши «Дитячий режим» в додатку Garmin Jr., батьки можуть надати дітям обмежений доступ до перевірки своїх завдань і перегляду місій в пригодницькому додатку.


Для кожного з фітнес трекерів vivofit jr.3 передбачений відповідний інтерактивний додаток – Adventure Tour, Disney Princess або Marvel Infinity Saga (сага нескінченності)

Пригодницькі додатки vivofit Jr.

Для кожного з фітнес трекерів vivofit jr.3 передбачений відповідний інтерактивний додаток – Adventure Tour, Disney Princess або Marvel Infinity Saga (сага нескінченності). Як тільки дитина досягне щоденної мети стосовно часу фізичної активності (60 хвилин) вона отримує доступ до нових етапів гри, що може служити для неї чудовою мотивацією. З допомогою батьків діти розблокують нові захоплюючі пригоди, яскраві іконки для годинника, дізнаються пізнавальні факти про спорт та навколишній світ, а також отримують доступ до міні ігор.

Чим частіше діти виконують та перевиконують щоденний план фізичної активності, тим більше історій вони зможуть побачити. Спортивні картки з інструкціями від улюблених героїв або віртуальних мандрівників допоможуть освоїти базові вправи (наприклад, стрибки «ноги разом - ноги нарізно», асана «Собака мордою вниз» та інші).


Модний та міцний фітнес-годинник з яскравим екраном точно сподобається вашому малюку. Дитина може обрати модель та дизайн vívofit jr.3 відповідно до своїх побажань

Привабливий дизайн

Модний та міцний фітнес-годинник з яскравим екраном точно сподобається вашому малюку. Дитина може обрати модель та дизайн vívofit jr.3 відповідно до своїх побажань. Ремінці для фітнес-браслета за бажанням можна легко міняти. Також для фітнес-трекера можна завантажувати безкоштовні циферблати.


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.