Кошик порожній

Garmin впровадила режим перспективи у лінійку сонарів Garmin Panoptix LiveScope

Garmin впровадила режим перспективи у лінійку сонарів Garmin Panoptix LiveScope 28.02.2020

Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила кріплення Perspective Mode для трансдьюсера Panoptix LiveScope LVS32, яке дозволяє сканувати підводний простір одразу у трьох напрямках. Трансдьюсер разом з кріпленням встановлюється на вісь троллінгового мотора й відкриває нові можливості для риболовлі на мілководді.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Panoptix LiveScope поєднує у собі дві ключові інновації — скануючий ехолот та сонар в режимі реального часу — надаючи ще більше можливостей для обох технологій. З новим, простим у використанні кріпленням, рибалки зможуть бачити та легко розшифровувати надчіткі «живі» зображення того, що відбувається навколо човна і під ним, одразу з трьох унікальних точок огляду. Це зробить спостереження за підводним простором ще ефективнішим. Використовуйте трансдьюсер Livescope LVS32 для відповідного методу риболовлі: увімкніть режим переднього огляду LiveScope Forward для всебічного огляду простору навколо човна та нижній огляд LiveScope Down для огляду зони під човном. Додавши кріплення Perspective Mode для режиму перспективи, ви зможете бачити, що знаходиться перед вашим човном і під ним з верхньої точки огляду. Таким чином, одне кріплення Perspective Mode забезпечує можливість оглядати підводний простір одночасно з трьох сторін.

Panoptix Perspective

Із запровадженням режиму перспективи трансдьюсер Panoptix LiveScope LVS32 може легко налаштовуватись відповідно до потреб риболовлі без додаткових інструментів. Щоб увімкнути його, треба лише повернути трансдьюсер в положення «зверху вниз» і ви отримаєте широкий огляд ділянки перед човном на відстані до 15 м. Режим перспективи відмінно підходить для риболовлі на мілководді, адже разом із ним ви отримаєте детальні зображення усього, що відбувається навколо човна в реальному часі (наживка, риба, підводний рельєф), з трьох унікальних точок огляду. Якщо у вас є сумісний картплоттер Garmin, після нескладного оновлення програмного забезпечення він буде автоматично визначати, який режим використовується у даний час. Усі три режими забезпечують фотореалістичні зображення риби, що плаває, а також риби, яка віддаляється від човна або наближається до нього в реальному часі. При цьому гарантується дивовижна чіткість і поділ цілей. Пристрій LiveScope також обладнаний системою курсовертикалі (AHRS), яка безперервно регулює промені ехолота, щоб компенсувати рух човна. Завдяки цьому, навіть в умовах сильного хвилювання моря можна насолоджуватися стабільною картинкою на екрані.

Panoptix Perspective

Кріплення Perspective Mode пропонується тільки для установки на троллінговому моторі, варіант для встановлення на транці не передбачений. Система LiveScope сумісна з багатофункціональними дисплеями GPSMAP® 8400/8600 series, GPSMAP 7400/7600 series, GPSMAP 7x2/9x2/12x2 Touch/7x2 Plus/9x2 Plus/12x2 Plus series, ECHOMAP™ Plus 70cv/70sv/90sv series, ECHOMAP™ UHD 70cv/70sv/90sv series та ECHOMAP™ Ultra.Про компанію «Garmin»
Вже вкотре компанія Garmin отримала звання «Виробника року» від Національної асоціації морської електроніки (NMEA) і була визнана найбільш впізнаваною компанією у сфері морського обладнання. Портфоліо Garmin включає найсучасніші, високотехнологічні картплоттери й багатофункціональні дисплеї, а також ехолоти, радари, автопілоти, контрольно-вимірювальні прилади і безліч інших виробів, які славляться своєю функціональністю, надійністю і простотою використання.

Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера у сфері GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащені технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться у США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка" .Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE 23.03.2023 Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE
У новинках запроваджено довший час автономної роботи, кращу точність позиціювання та супутникову комунікаційну технологію inReach у моделі GPSMAP 67і.
Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році! 21.03.2023 Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!
Щиро дякуємо нашим партнерам та компанії Garmin за підтримку! Разом ми сильні!
Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях 17.03.2023 Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях
Колекція Lily – Sport Edition доповнюється свіжим варіантом з безелем кольору кремове золото, рожевим корпусом та силіконовим ремінцем, а до сімейства Lily – Classic Edition приєднується модель з безелем кремове золото, сірим корпусом та ремінцем з італійської шкіри.