Скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK

Скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK 28.07.2015

Вниманию автолюбителей и не только! В фирменном интернет-магазине Garmin.ua действует скидка 15% на весь ассортимент зарядных устройств CTEK.

Все изделия шведского бренда CTEK славятся своей производительностью и высокой надежностью. Функции диагностики и восстановления аккумулятора, защищенный корпус, работа при низких температурах, удобство использования и продуманная эргономика этих зарядных устройств давно стали притчей во языцех среди потребителей. Даже самое простое ЗУ СТЕК обеспечит быструю и безопасную зарядку Вашего аккумулятора, гарантируя его сохранность и избавив Вас от множества проблем.

Купить зарядное устройство CTEK

В фирменном магазине Garmin.ua Вы можете приобрести зарядное устройство СТЕК на самых выгодных условиях. Ведь помимо ощутимой скидки мы предоставим Вам пятилетнюю гарантию на устройство* и полный спектр сервисных услуг.
Не упустите шанс сделать себе действительно полезный подарок!

*Гарантия на профессиональную линейку ЗУ СТЕК составляет 2 года

Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.