В наявності годинники для дайвінгу Descent G1 та Descent G1 Solar

24.06.2022

Якщо ви підбираєте годинник, що ідеально пасував би і для дайвінгу, і для занять спортом, і для повсякденного життя, тоді ми маємо для вас чудову новину — стильні дайверські й одночасно мультиспортивні смартгодинники Descent™G1 та Descent™G1 Solar вже можна придбати у фірмовому магазині Garmin.

Купити годинники Descent G1


Cтильні дайверські й одночасно мультиспортивні смартгодинники Descent™G1 та Descent™G1 Solar вже можна придбати у фірмовому магазині Garmin


Що особливого

Компактні комп'ютери для дайвінгу Descent™G1 у формі годинника пропонують інноваційну технологію занурення, відмінну автономність, функції цілодобового стеження за здоров’ям, сучасний витриманий дизайн, інтелектуальні функції та міцний корпус. Щоб ви якомога рідше згадували про зарядку та більше часу приділяли своїм захопленням, моделі Descent™G1 Solar підзаряджаються від сонця.


Компактні комп'ютери для дайвінгу Descent™G1 у формі годинника пропонують інноваційну технологію занурення


Міцна конструкція та покращена автономність у тандемі з вашою неординарністю

Пристрої отримали зручний для читання високоякісний дисплей та корпус діаметром 45.5 мм. Оновлений компактний дизайн Descent G1 доповнюється комплексом спеціалізованих функцій для занурень, аутдору та спорту. Ці годинники володіють захистом від води 10 ATM (100 метрів) та відповідають стандарту міцності EN133319 для дайвінгових пристроїв. Завдяки герметичним індуктивним кнопкам та сапфіровому склу вони готові досліджувати і підводний світ, і поверхню води, і найвіддаленіші місця на суші. Годинники мають чотири варіанти забарвлення та сумісні зі швидкознімними ремінцями Garmin QuickFit® різних розмірів. Обирайте довгий ремінець, коли ви вдягнені у гідрокостюм та короткий, коли вирушаєте у справах. Батарея Descent G1 забезпечує до 25 годин у режимі занурення, до 3 тижнів у режимі смартгодинника або до 4 місяців у режимі смартгодинника в моделях з підзарядкою від сонця.


Міцна конструкція та покращена автономність у тандемі з вашою неординарністю


Деталізовані дані для професіоналів та любителів

Широкий спектр дайвінгових функцій у годинниках Descent G1 стане у пригоді як новачкам, які тільки починають знайомство з підводним світом, так і досвідченим професійним дайверам. Пристрої підтримують режими занурення з однокомпонентними та багатокомпонентними газовими сумішами (включаючи повітря, нітрокс, тримікс і 100% кисень), мають режими «gauge», фрідайвинг, полювання з затримкою дихання та режим регенеративного дихального апарату із замкнутою системою. Для зручної навігації під водою пристрої Descent G1 оснащені тривісним цифровим компасом, а також надають вібраційні повідомлення про глибину. До речі, вся інформація про глибину, час занурення, температуру, NDL/TTS, швидкість підйому/спуску, газові суміші, завантаження PO2, N2, декомпресію, безпечну зупинку та актуальний час доступна для перегляду прямо на зап’ясті та може налаштовуватись відповідно до потреб користувача. Фрідайвери оцінять можливість самостійно налаштовувати екрани для кожного режиму занурення з потрібними полями даних, а також наявність додаткових показників, таких як швидкість підйому та спуску. Descent G1 автоматично позначає точки початку входу та виходу з поверхні води завдяки підтримці кількох супутникових систем GNSS і передає дані у додаток Garmin Dive™, в якому можна провести детальний аналіз кожного занурення разом з даними про максимальну глибину та часом перебування на дні. Використовуйте додаток Garmin Dive для налаштування годинника Descent G1 або планування наступної подорожі, в яку можна включити точки інтересу, які високо оцінили та рекомендують інші користувачі.


Деталізовані дані для професіоналів та любителів


Спортивні додатки та стеження за здоров’ям

Розумні годинники Descent G1 пропонують велику кількість функцій для стеження за здоров’ям з розширеним моніторингом сну та спортивними програмами для занять у приміщенні або на свіжому повітрі з GPS. Любителям серфінгу інтегрований віджет Surfline дозволить отримати інформацію про припливи, висоту хвилі, вітер та поточну оцінку якості певної локації для серфінгу. Покращити свою продуктивність допоможе розширений комплекс функцій для занять фітнесом, таких як VO2 Max, фітнес-вік, статус тренування, час відновлення, HIIT-тренування, а також рекомендовані щоденні тренування.


Розумні годинники Descent G1 пропонують велику кількість функцій для стеження за здоров’ям з розширеним моніторингом сну та спортивними програмами


Інтелектуальні функції для цілодобового використання

У перервах між заняттями скористайтесь перевагами смартфункцій, наприклад, безконтактних платежів Garmin Pay™ для зручної оплати покупок. При сполученні з сумісним смартфоном отримуйте на своє зап’ястя повідомлення про дзвінки, електронні листи, текстові повідомлення, нагадування з календаря, оновлення соціальних мереж та останні новини. Аналогічно з усіма смартгодинниками Garmin, пристрої Descent G1 сумісні зі смартфонами Android та Apple®. У мобільному застосунку Connect IQ™ можна додати унікальності своєму годиннику, завантаживши додаткові циферблати, поля даних, додатки та віджети.
Сумісність з inReach та виявлення аварійних ситуацій

Коли подорожуєте по бездоріжжю під’єднайте годинник Descent G1 до супутникового комунікатора inReach® Mini 2*, щоб мати змогу обмінюватись повідомленнями з зап’ястя та у разі екстрених ситуацій запускати інтерактивні сигнали SOS для групи реагування у надзвичайних ситуаціях GEOS 24/7. Захистіть свій комунікатор за допомогою спеціального дайверського боксу inReach Mini Dive Case (продається окремо) і будьте спокійні за пристрій на суші й під водою. Запросіть близьких простежити за вашим місцем перебуванням, щоб вони могли менше хвилюватись за вашу безпеку. Якщо виявлено аварійну ситуацію, з мобільного додатка Garmin Connect™ можуть надсилатись повідомлення з ім’ям та координатами користувача обраним контактам*.

*Потрібна активна супутникова підписка. Деякі країни чи території регулюють або забороняють використання пристроїв супутникового зв’язку. Ви несете відповідальність за знання та дотримання усіх законів у країнах чи територіях, де планується використання пристрою.
Повернення до списку

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.