В наявності міцні, легкі та компактні супутникові комунікатори inReach mini, які забезпечать надійний зв'язок з домом всюди – на суші, у повітрі та на морі

11.05.2022

Нехай вас не вводять в оману надзвичайно компактні розміри (5,17 x 2,61 см) та маленька вага (100 г) супутникового комунікатора InReach Mini 2. Не дивлячись на мініатюрну конструкцію пристрій забезпечує до 14 днів безперервної роботи в 10-хвилинному режимі відстеження за замовчуванням та до 30 днів безперервного використання у 30-хвилинному режимі відстеження. У вимкненому стані InReach Mini 2 не втрачає заряд та готовий до використання, знаходячись у вимкненому стані до 1 року. Це робить його цінним доповненням до комплекту автомобільних, морських та резервних аварійних пристроїв на борту літака.

Супутниковий комунікатор inReach Mini 2 чорний

Супутниковий комунікатор inReach Mini 2 червоний

З inReach Mini 2 базова навігація завжди у вас під рукою. Пристрій автоматично записує активність свого власника та зберігає його маршрут. Якщо ви раптово заблукали, довго шукати зворотний шлях не доведеться – за допомогою функції TracBack пристрій відстежить ваші пересування та направить назад до початкової точки.


Для додаткової допомоги у навігації inReach Mini 2 оснащений електронним компасом, який показує точний напрямок, навіть коли ви стоїте на місці. Окрім GPS, пристрій використовує супутникові мережі GALILEO, QZSS та BeiDou для швидшого отримання початкових даних супутників і більшого покриття у складних умовах, ніж лише з GPS.

З inReach Mini 2 базова навігація завжди у вас під рукою

З інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом ви легко можете перевіряти актуальне місцеположення, прогнози погоди та повідомлення швидше, ніж будь-коли. Використовуючи новий «швидкий огляд» на inReach Mini 2, можна прокручувати віджети пристрою, щоб миттєво переглянути найнеобхідніше, крім того, можна самостійно налаштувати, яка інформація виводитиметься на віджетах. Якщо прилад використовується у складних умовах або на яскравому сонці, перегляд необхідних даних на високочіткому екрані з високою роздільною здатністю додасть більше впевненості за свою безпеку. До речі, суворих умов inReach Mini 2 не боїться, адже він не лише міцний, а й водонепроникний за рейтингом IPX7.


Інтелектуальні функції inReach Mini 2 дозволяють йому підключатись до більш ніж 80 пристроїв Garmin, включно з морськими картплотерами, автомобільними навігаторами, авіаційними системами та смартгодинниками. Можна легко переглядати вхідні повідомлення, відповідати на них або керувати inReach Mini 2, щоб розпочати та зупинити відстеження або — у разі екстреної ситуації — подати інтерактивний сигнал SOS з підключеного пристрою*.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Щоб спілкуватись за допомогою пристрою inReach Mini, потрібен активний план підписки на супутниковий зв’язок. Доступні різноманітні тарифні плани, від декількох варіантів щомісячної оплати до річних контрактів. Плани доступні всього від 11,95 доларів США на місяць.

Завдяки спеціальній кнопці SOS на inReach Mini 2 користувач може швидко подати сигнал SOS у разі виникнення надзвичайної ситуації*. Після подачі сигналу SOS inReach Mini 2 надішле сигнал лиха до Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації Garmin (IERCC), який працює цілодобово та без вихідних. За допомогою двостороннього зв’язку центр IERCC може спілкуватися з користувачем inReach, а потім повідомляти відповідну пошуково-рятувальну організацію про зворотний зв’язок. IERCC надасть підтвердження про те, що допомога наближається, а також оновлення про стан заходів реагування. IERCC також може зв’язатися з зазначеними користувачем контактними особами для екстрених випадків.

З інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом ви легко можете перевіряти актуальне місцеположення, прогнози погоди та повідомлення

Якщо ви встановите на свій смартфон застосунок Garmin Explore Mobile, ваш комунікатор отримає ще більше можливостей. Мобільний додаток Garmin Explore Mobile розроблений для мандрівників та любителів активного відпочинку. Він дозволяє створювати карти, відстежувати, синхронізувати та ділитися своїми подорожами з будь-якого місця. При сполученні з inReach Mini 2 можна використовувати смартфон або планшет для швидкого вводу повідомлень, перегляду найактуальнішої інформації про погоду та свої подорожі, завантаження різноманітних карт і користування новим інструментом Course Creator, який автоматично генерує лінію шляху, коли ви позначаєте початкову та кінцеву точку. Крім того, коли навігація запускається в додатку Explore Mobile, на inReach Mini 2 вона теж автоматично запуститься.

Щоб спілкуватись за допомогою пристрою inReach Mini, потрібен активний план підписки на супутниковий зв’язок.

Якщо близькі серцю люди залишились вдома, візьміть їх з собою у віртуальну подорож за допомогою функції обміну місцеположенням. Через сторінку inReach MapShare™ або надсилаючи координати GPS у повідомленні, ви можете миттєво передавати своїм рідним координати актуального місцеперебування. За допомогою inReach Mini 2 друзі та рідні можуть зв’язатися зі своїми мандрівниками, щоб підбадьорити або привітати їх.

*Потрібна активна супутникова підписка. Деякі країни чи території регулюють або забороняють використання пристроїв супутникового зв’язку. Ви несете відповідальність за знання та дотримання усіх законів у країнах чи територіях, де планується використання пристрою.


Повернення до списку

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.