Кошик порожній

Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin

Велосипедная карта Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin 06.08.2008

Голландская компания "Waypoint", совместно с Бельгийским проектом "Routeyou" разработала велосипедную карту Нидерландов для GPS-навигаторов Garmin.

Карта основана на данных Tele Atlas и содержит множество дополнительно информации для велосипедистов, полученной благодаря анализу 200 000 километров существующих веломаршрутов. Интересный факт: около 20% всей дорожной сети (41 000 км) составляют дороги по живописной местности, из которых 6 000 км вообще не были нанесены на карту Tele Atlas.

Очевидно, что целью разработки данной карты стала пропаганда здорового образа жизни и облегчение навигации на велосипеде. "При прокладке маршрута карта отдает предпочтение живописным дорогам и позволит сделать вашу поездку более увлекательной".

Заявленная стоимость составляет ?89 и поставляется карта на компакт-диске, вместе с ПО от Garmin, или же в установленном виде на карте памяти SD для использования в приборах серии nuvi. В Нидерландах SD-версия будет распространяться компанией Garmin через дистрибьюторские сети, такие как Halfords, Mediamarkt и ANWB.


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.