Кошик порожній

Все пользователи vivofit могут бесплатно получить застежку vivokeeper в фирменном магазине Garmin

Все пользователи vivofit могут бесплатно получить застежку vivokeeper в фирменном магазине Garmin 15.06.2015

Отличная новость для владельцев фитнес-браслета Garmin vivofit!

Мы знаем, что Вы ведете активный образ жизни, и знаем, как иногда трудно сохранить любимый гаджет в целостности и сохранности. Поэтому всем пользователям vivofit мы дарим специальный аксессуар vivokeeper, позволяющий надежно зафиксировать браслет на руке и предотвратить его утерю, каким бы экстремальным видом спорта Вы ни увлекались.

Vivokeeper можно БЕСПЛАТНО получить в фирменном магазине Garmin по следующему адресу: пр-т Павла Тычины, 1-В, ТЦ "Silver Breeze", 1 этаж.
Ждем Вас:)


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.