Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin

12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin


Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику безпосередньо зі свого годинника. Інтеграція дозволяє користувачам Garmin та передплатникам YouTube Music додавати плейлисти та подкасти на свій годинник. Потім пристрій можна підключити до сумісних навушників1 та слухати улюблену музику на ходу2.

Застосунок YouTube Music надає доступ до понад 100 мільйонів пісень, а також дозволяє створювати власні списки музичних треків та подкастів для прослуховування без телефона. Щоб дізнатися більше або завантажити застосунок YouTube Music, перейдіть за посиланням.

1 Продаються окремо.

2 Потрібна підписка на YouTube Music Premium або YouTube Premium.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.