Зниження ціни на туристичний GPS-навігатор Montana 700i

03.08.2022 Фірмовий магазин Gamin повідомляє про зниження ціни на міцний туристичний GPS-навігатор Montana 700iФірмовий магазин Gamin повідомляє про зниження ціни на міцний туристичний GPS-навігатор Montana 700i з глобальною навігацією та гнучкими налаштуваннями для найкращих вражень користувача від дослідження світу та пригод.

Купити Montana 700i

Дана модель, завдяки великому асортименту сумісних кріплень, чудово підходить для пішого туризму, полювання, каякінгу, катання на гірських велосипедах, мотоциклах, всюдиходах, катерах, снігоходах та інших видах транспорту. 

GPS-навігатор Montana 700i оснащений технологією inReach з глобальною мережею Iridium для обміну повідомленнями з мобільними номерами, e-mail адресами або іншими пристроями inReach, у той час як GPS стежить за перебігом мандрівкиКарти City Navigator з інструкціями від повороту до повороту дозволяють користуватись пристроєм для автомобільної навігації. Крім того, GPS-навігатор Montana 700i оснащений технологією inReach з глобальною мережею Iridium для обміну повідомленнями з мобільними номерами, e-mail адресами або іншими пристроями inReach, у той час як GPS стежить за перебігом мандрівки. Щоб користувач міг швидко набрати повідомлення та відправити його близьким, у пристрої передбачена зручна сенсорна QWERTY-клавіатура. Активуйте функцію відстеження місцеположення inReach, щоб рідні та друзі могли стежити за вашою мандрівкою на спеціальній веб-сторінці обміну поїздками MapShare™.

Користуйтесь функціоналом інтерактивних SOS повідомлень, коли вам потрібна допомога. Повідомлення про необхідність допомоги надсилаються у цілодобовий центр спостереження за пошуково-рятувальними операціями GEOS (за наявності підписки). GEOS – це найкращий всесвітній центр спостереження за пошуково-рятувальними операціями. На його рахунку безліч проведених рятувальних операцій та врятованих життів у більш ніж 140 країнах світу. Сервіс працює цілодобово, після отримання сигналу SOS служба відстежить ваш пристрій, а також сповістить обрані екстрені контакти та рятувальні служби у вашій місцевості про те, що вам необхідна допомога. Одразу після відправлення сигналу лиха на ваш пристрій надійде звіт про доставку повідомлення та підтвердження, що допомога близько. Також ви зможете спілкуватись з працівниками центру стосовно своїх дій до прибуття рятувальників та отримувати повідомлення про хід рятувальної операції. Щоб отримати доступ до мережі Iridium та здійснювати комунікацію за допомогою технології inReach вам знадобиться підписка. Можна обрати гнучкі тарифні плани для приватних осіб або спеціалізованих служб з помісячною або щорічною оплатою.


Дана модель, завдяки великому асортименту сумісних кріплень, чудово підходить для пішого туризму, полювання, каякінгу, катання на гірських велосипедах, мотоциклах, всюдиходах, катерах, снігоходах та інших видах транспорту


Портативний GPS-навігатор Montana 700i, як і всі навігатори Montana 700, пропонує безпровідне підключення Wi-Fi®, ANT+® та Bluetooth для швидкого оновлення ПЗ, синхронізації з сумісними пристроями та додатком Garmin Explore™, в якому можна планувати маршрути, синхронізувати маршрутні точки і треки, створювати колекції улюблених маршрутів і місць, переглядати свої активності тощо. Завантажуйте у Montana 700i високочіткі, реалістичні супутникові зображення за допомогою WI-FI та використовуйте їх офлайн. Пристрій має захист від води IPX7 та протестований на відповідність військовим стандартам MIL-STD-810, а отже він ідеально підходить для будь-якої пригоди. Підтримка супутникових систем GPS та Galileo, наявність тривісного компаса й барометричного альтиметра дають змогу використовувати навігатор Montana 700i у складних умовах, де одного лише GPS не достатньо.


Montana 700i може використовуватись для автомобільної навігації.


Не хвилюйтесь стосовно довгих подорожей, адже навігатори Montana оснащені літій-іонною акумуляторною батареєю, що забезпечує понад 18 годин роботи в режимі GPS та до 330 годин в економічному режимі «Експедиція».Повернення до списку

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.