(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Довольны ли пользователи своими GPS-навигаторами?

28.10.2008
Довольны ли пользователи своими GPS-навигаторами?

Компания J.D. Power and Associates опубликовала результаты своего исследования по теме «Удобство использования PND». Для оценки проводились опросы и учитывались шесть факторов: простота использования, роутинг, скорость работы, голосовые подсказки и качество дисплея. Как можно увидеть на графике лидирует Garmin, а второе место занимают GPS-навигаторы TomTom.

Исследование выявило также несколько интересных фактов:


  • Большинство владельцев навигаторов лояльно к брэнду. Около 90 процентов ответили «скорее всего» или «вполне возможно» на вопрос, приобретут ли они в будущем устройство того же производителя.
  • Более 60 процентов пользователей приобрели свои навигаторы в розничных магазинах, и менее 40 процентов покупали устройства через Интернет. Причем пользователи, купившие навигаторы через Интернет удовлетворены своим выбором больше чем купившие устройства в магазинах.
  • Основная причина жалоб владельцев – ненадежное или неудобное крепление PND, на втором месте – проблемы с маршрутизацией и поиском адресов. На первую проблему стоит обратить внимание разработчикам «железа». Ее можно решить, создавая менее тяжелые и громоздкие устройства, а решение второй – целиком на совести программистов и разработчиков карт.

GPSclub.ru

Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������