Довольны ли пользователи своими GPS-навигаторами?

Довольны ли пользователи своими GPS-навигаторами? 28.10.2008

Компания J.D. Power and Associates опубликовала результаты своего исследования по теме «Удобство использования PND». Для оценки проводились опросы и учитывались шесть факторов: простота использования, роутинг, скорость работы, голосовые подсказки и качество дисплея. Как можно увидеть на графике лидирует Garmin, а второе место занимают GPS-навигаторы TomTom.

Исследование выявило также несколько интересных фактов:


  • Большинство владельцев навигаторов лояльно к брэнду. Около 90 процентов ответили «скорее всего» или «вполне возможно» на вопрос, приобретут ли они в будущем устройство того же производителя.
  • Более 60 процентов пользователей приобрели свои навигаторы в розничных магазинах, и менее 40 процентов покупали устройства через Интернет. Причем пользователи, купившие навигаторы через Интернет удовлетворены своим выбором больше чем купившие устройства в магазинах.
  • Основная причина жалоб владельцев – ненадежное или неудобное крепление PND, на втором месте – проблемы с маршрутизацией и поиском адресов. На первую проблему стоит обратить внимание разработчикам «железа». Ее можно решить, создавая менее тяжелые и громоздкие устройства, а решение второй – целиком на совести программистов и разработчиков карт.

GPSclub.ru

Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!