Garmin на 47-ой морской международной выставке в Генуе

Garmin на 47-ой морской международной выставке в  Генуе 08.10.2007

С 6 по 14 октября в Генуе(Италия) проходит 47-й международная морская выставка (47 Salone Nautico Internazionale di Genova). В этом году свои товары выставляют около 1500 участников.

Свою продукцию Garmin представляет на собственном стенде (павильон S, 1 галерея, стенд D48/50/52).
Особенный интерес у посетителей вызвали морские картплоттеры серии 5000. Это многофункциональные устройства с безусловно новаторскими характеристиками, новыми функциями, но особое удобство в их использовании предоставляется наличием сенсорного экрана. В GPSMAP 5008 - сенсорный экран VGA с диагональю 8,4 ", в то время как GPSMAP 5012 использует сенсорный экран XGA с диагональю 12,1 ".

Как и вся новая линия картплоттеров Garmin, серия 5000 предоставляет реалистичную картографию, полученную с использованием фотографирования местности.

Благодаря новой картографии Bluechart g2 Vision (комбинация традиционных карт и снимков со спутника), новая серия картплоттеров дает возможность просмотра подробных карт в режиме 3D (над и под ватерлинией).
Также серия 5000 имеет функцию Auto Guide - автоматический расчет безопасных маршрутов.

Используя картплоттеры Garmin серии 5000 пользователь сможет путешествовать в абсолютной безопасности.


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!