Garmin на 47-ой морской международной выставке в Генуе

Garmin на 47-ой морской международной выставке в  Генуе 08.10.2007

С 6 по 14 октября в Генуе(Италия) проходит 47-й международная морская выставка (47 Salone Nautico Internazionale di Genova). В этом году свои товары выставляют около 1500 участников.

Свою продукцию Garmin представляет на собственном стенде (павильон S, 1 галерея, стенд D48/50/52).
Особенный интерес у посетителей вызвали морские картплоттеры серии 5000. Это многофункциональные устройства с безусловно новаторскими характеристиками, новыми функциями, но особое удобство в их использовании предоставляется наличием сенсорного экрана. В GPSMAP 5008 - сенсорный экран VGA с диагональю 8,4 ", в то время как GPSMAP 5012 использует сенсорный экран XGA с диагональю 12,1 ".

Как и вся новая линия картплоттеров Garmin, серия 5000 предоставляет реалистичную картографию, полученную с использованием фотографирования местности.

Благодаря новой картографии Bluechart g2 Vision (комбинация традиционных карт и снимков со спутника), новая серия картплоттеров дает возможность просмотра подробных карт в режиме 3D (над и под ватерлинией).
Также серия 5000 имеет функцию Auto Guide - автоматический расчет безопасных маршрутов.

Используя картплоттеры Garmin серии 5000 пользователь сможет путешествовать в абсолютной безопасности.


Повернення до списку

Актуальні новини

Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці 14.06.2019 Графік роботи фірмового магазину Garmin на період святкування Трійці
Дорогі друзі! Хочемо попередити, що у неділю, 16 червня, у фірмовому магазині Garmin вихідний.
Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом 05.06.2019 Розпродаж фітнес-годинника vivomove Sport зі спортивним браслетом
Ми раді повідомити вас про розпродаж фітнес-годинника Garmin vivomove Sport чорного кольору зі спортивним браслетом. Ціну знижено до мінімальної!
Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo 04.06.2019 Ще більше знижок на навігатори для мотоциклістів Garmin zumo
Створені байкерами для байкерів, мотонавігатори zumo фактично представляють собою мотокомп'ютери, які дозволяють управляти програванням музики з підключеного смартфону, контролювати тиск в шинах за допомогою спеціального датчика та отримувати повідомлення про круті повороти, шкільні зони, залізничні переїзди та інші небезпечні ділянки дороги. І як раз у розпал мотосезону ми пропонуємо вам великі знижки на топові мотонавігатори zumo які окрім головних функцій, можуть віднайти для вас найбільш захоплюючі, круті маршрути в обхід основних шосе та магістралей.