(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Garmin на 47-ой морской международной выставке в Генуе

08.10.2007
Garmin на 47-ой морской международной выставке в  Генуе

С 6 по 14 октября в Генуе(Италия) проходит 47-й международная морская выставка (47 Salone Nautico Internazionale di Genova). В этом году свои товары выставляют около 1500 участников.

Свою продукцию Garmin представляет на собственном стенде (павильон S, 1 галерея, стенд D48/50/52).
Особенный интерес у посетителей вызвали морские картплоттеры серии 5000. Это многофункциональные устройства с безусловно новаторскими характеристиками, новыми функциями, но особое удобство в их использовании предоставляется наличием сенсорного экрана. В GPSMAP 5008 - сенсорный экран VGA с диагональю 8,4 ", в то время как GPSMAP 5012 использует сенсорный экран XGA с диагональю 12,1 ".

Как и вся новая линия картплоттеров Garmin, серия 5000 предоставляет реалистичную картографию, полученную с использованием фотографирования местности.

Благодаря новой картографии Bluechart g2 Vision (комбинация традиционных карт и снимков со спутника), новая серия картплоттеров дает возможность просмотра подробных карт в режиме 3D (над и под ватерлинией).
Также серия 5000 имеет функцию Auto Guide - автоматический расчет безопасных маршрутов.

Используя картплоттеры Garmin серии 5000 пользователь сможет путешествовать в абсолютной безопасности.


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������