Garmin nuvi 2797 - лучший продукт года по версии журнала Мир ПК и портала DGL.ru

13.03.2014

Лучший продукт 2013 года Журнал «Мир ПК» и портал DGL.ru огласили итоги конкурса на лучший ИТ-продукт 2013 года. Опрос читателей журнала и портала проводился в 46 номинациях, охватив наиболее важные категории аппаратного и программного обеспечения.

По результатам голосований читателей звание лучшего GPS навигатора получил nuvi 2797, набрав 39% голосов. Данная модель отличается неплохими техническими характеристиками при весьма умеренной цене. Это первый автомобильный навигатор с семи дюймовым экраном, к тому же вместивший в себя огромное количество инноваций. В частности, благодаря новой функции Active Lane Guidance на сложных транспортных развязках навигатор nuvi 2797 показывает специальные графические подсказки, чтобы пользователь мог заранее выбрать верное направление.
Автонавигатор поставляется с предварительно загруженными картами Европы и картой Навлюкс.

В 2013 году общее число участников опроса на сайте журнала Мир ПК и портале GGL.ru году удвоилось и составило более 10 000 человек. С полным списком изделий, участвовавших в конкурсе, а также с информацией о компаниях победителях можно ознакомиться на сайте:
http://www.dgl.ru/articles/luchshiy-produkt-2013-peremeny-k-luchshemu_4574.html


Повернення до списку

Актуальні новини

5000 км пішки від Києва до Лісабону 19.04.2019 5000 км пішки від Києва до Лісабону
Ні, це не помилка. Саме таку дистанцію планує подолати Валентин Черненко за півроку. Він побудував свій маршрут таким чином, щоб мати змогу оглядати найцікавіші туристичні місця на шляху від Києва до Лісабону.
Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos 18.04.2019 Акція! Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos
Зниження ціни на преміальні мультиспортивні годинники fenix Chronos у форм-факторі дорогого хронографа з усіма можливостями fenix 5. Кожен екземпляр fenix Chronos виготовлений з матеріалів найвищої якості із застосуванням технологій, які використовуються у годинниковій промисловості. В цих пристроях зібрано все найкраще: металева GPS/GLONASS антена EXO™, оптичний пульсометр Elevate™, безліч спортивних режиів, в тому числі для бігу і плавання, розширені дані для спортивних дисциплін з тривалим навантаженням, кращі навігаційні функції Garmin і смарт оповіщення.
Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove 16.04.2019 Акція! Супер ціна на фітнес-годинники vivomove
Garmin vivomove - це модний і корисний гаджет, який стане чудовим подарунком або ж просто функціональним трекером активності, який допоможе вести більш здоровий спосіб життя. Цей елегантний фітнес-трекер веде підрахунок кроків, розраховує витрати калорій, оцінює відстань, яку ви пройшли за день і стежить за якістю вашого сну. Відтепер ще й за супер ціною!