(044) 294 26 88
(066) 189 45 10
(097) 397 82 30
(093) 556 97 68
Київ, пр-т Павла Тичини, 4
Час роботи: Пн-Нд 9-20
Магазин офіційного
дистриб'ютора Garmin в Україні
5 prichin Garmin

Garmin nuvi 2797 - лучший продукт года по версии журнала Мир ПК и портала DGL.ru

13.03.2014

Лучший продукт 2013 года Журнал «Мир ПК» и портал DGL.ru огласили итоги конкурса на лучший ИТ-продукт 2013 года. Опрос читателей журнала и портала проводился в 46 номинациях, охватив наиболее важные категории аппаратного и программного обеспечения.

По результатам голосований читателей звание лучшего GPS навигатора получил nuvi 2797, набрав 39% голосов. Данная модель отличается неплохими техническими характеристиками при весьма умеренной цене. Это первый автомобильный навигатор с семи дюймовым экраном, к тому же вместивший в себя огромное количество инноваций. В частности, благодаря новой функции Active Lane Guidance на сложных транспортных развязках навигатор nuvi 2797 показывает специальные графические подсказки, чтобы пользователь мог заранее выбрать верное направление.
Автонавигатор поставляется с предварительно загруженными картами Европы и картой Навлюкс.

В 2013 году общее число участников опроса на сайте журнала Мир ПК и портале GGL.ru году удвоилось и составило более 10 000 человек. С полным списком изделий, участвовавших в конкурсе, а также с информацией о компаниях победителях можно ознакомиться на сайте:
http://www.dgl.ru/articles/luchshiy-produkt-2013-peremeny-k-luchshemu_4574.html


Повернення до списку

Про компанію Garmin

З моменту свого заснування в 1989 році компанія Garmin (Гармін) націлена на високоінтелектуальний інноваційний підхід до завдань геоінформаційної підтримки туризму, транспорту та будівництва - супутникової навігації. Головний офіс компанії знаходиться в Олате (Olathe), штат Канзас. Цільовою продукцією компанії є сімейство приладів супутникової навігації GPS (тобто навігатори), які відповідають широкому спектру вимог різних споживачів, від спортсменів - любителів і туристів до великих транспортних систем - авіації, мореплавання і автотранспорту. Все, що необхідно для роботи навігаційної системи - програмне забезпечення, розробка, виробництво, випробування, модернізація і підтримка клієнта - все компанія робить самостійно. Garmin працює через мережу своїх представництв і дистриб'юторів в різних країнах, які не тільки здійснюють регіональні продажі, але і адаптують програмне забезпечення GPS навігаторів під національні мови і стандарти.

У фірмовому інтернет-магазині Garmin Ви можете купити GPS-навігатори: автонавігатори, портативні навігатори, спортивні навігатори та аксесуари до них на максимально вигідних умовах.Детальніше про магазин

Що нового?


Усі новини

Статті


Всі статтіИнтернет реклама
���������� ������