Кошик порожній

Створіть власний пункт незламності!

06.01.2023

Багато хто у цей час, у зв’язку зі скрутною ситуацією з електропостачанням, ставить собі питання: "Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?" Спробуємо стисло і доступно розглянути це питання.

У схемі живлення будинку чи квартири за допомогою АКБ та інвертора СТЕК є ідеальним зарядним пристроєм (ЗП).

Каталог зарядних пристроїв CTEK

Обрати та купити зарядний пристрій CTEK

Що важливо у комплектуванні АКБ + Інвертор + зарядний пристрій?

Обираючи АКБ + інвертор, не менше уваги потрібно приділити такій важливій складовій як ЗП. Річ у тім, що не завжди є можливість під'єднати ЗП, коли є електрика. Наприклад, вас може не бути вдома у цей момент або ви зайняті, або банально забули. Пристрій СТЕК можна під’єднати до АКБ і підключеного до нього інвертора не просто за допомогою клемів типу «крокодил», але і клемами на постійній основі. 


У схемі живлення будинку чи квартири за допомогою АКБ та інвертора СТЕК є ідеальним зарядним пристроєм

Тобто СТЕК може постійно бути під’єднаним до АКБ і не потребує відключення?

Абсолютно вірно. СТЕК має дуже низький струм розряджання 1 А на місяць. Тому в умовах відсутності електропостачання він не призведе до розряджання АКБ, як це буває з іншими зарядними пристроями. До того ж він має енергонезалежну пам’ять і у випадку вимкнення електропостачання запам’ятає останній обраний режим. При ввімкненні електрики зарядний пристрій увімкнеться автоматично і продовжить заряджати АКБ у попередньому режимі. Отже, збираємо схему АКБ + інвертор + СТЕК, вмикаємо СТЕК в розетку, під’єднуємо до АКБ, обираємо режим заряджання, а далі можна не стежити за заряджанням! СТЕК зарядить до максимуму АКБ і перейде в режим підтримання заряду, витрачаючи на це мінімум електроенергії (як зарядка для смартфона).


У схемі живлення будинку чи квартири за допомогою АКБ та інвертора СТЕК є ідеальним зарядним пристроєм


Зарядний пристрій СТЕК має датчик температури, який відстежує його нагрівання. Якщо нагрівання наближується до високої позначки, то ЗП не вимикається, він лише знижує струм заряду та продовжує заряджання АКБ. Корпус СТЕК є водночас і радіатором, тобто відводить тепло. До того ж він виготовляється з особливого ударостійкого пластику, який здатний витримати навіть наїзд легкового авто.

Тож не переймайтесь, якщо на дотик СТЕК здаватиметься гарячим — це нормальний його стан на піку роботи. Просто під'єднайте зарядний пристрій і займайтесь своїми справами. Можете не хвилюватись — все буде надійно та безпечно*. Не дарма СТЕК надає від 2 до 5 років гарантії на свої прилади.

СТЕК — НАЙБЕЗПЕЧНІШИЙ РОЗУМНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ.

*перед використанням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та технікою безпеки у роботі з електроустаткуванням.Повернення до списку
Задайте нам питання:

Ваше ім'я*
Ваш e-mail*
Повідомлення*
Захист від автоматичних повідомлень
CAPTCHA
Введіть слово на картинці*


Актуальні новини

Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій 27.06.2024 Garmin представляє Edge 1050 – яскравий велокомп'ютер з широким комплексом інтелектуальних функцій
Новинка тішить спортсменів високоякісним кольоровим дисплеєм, наявністю Garmin Pay™, додатковими функціями для групових поїздок та вбудованим динаміком з функцією дзвінка.
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin 12.06.2024 Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin
Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити додаток YouTube Music з магазину Connect IQ™ Store, щоб слухати музику за допомогою свого годинника.
Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я 07.06.2024 Garmin відзначив Всесвітній день бігу публікацією звіту про позитивний вплив бігу на здоров'я
Дані від смартгодинників Garmin, зібрані по всьому світу, показують: чим більше люди бігають, тим кращим стає їхнє здоров'я.