Кошик порожній

Откройте для себя фотографии с привязкой к местности на портале «Garmin Connect Photos»

05.09.2008

Портал «Garmin Connect Photos» выводит планирование маршрута и навигацию на качественно новый уровень. Не вставая из-за компьютера, Вы можете виртуально исследовать новую для себя область благодаря огромной коллекции фотографий с привязкой к местности от сервиса «Google Panoramio». Как и путевые точки, каждая фотография располагает GPS-координатами.

Чтобы посетить увиденное место, достаточно просто добавить фотографию в свою корзину (по аналогии с интернет-магазином). После этого Вы сможете отправить выбранные фотографии на свое устройство, подключив его к компьютеру посредством USB-кабеля. На навигаторе фотографии появятся в рубрике «Куда/Избранное».

Для работы с порталом необходимы: учетная запись на «myGarmin», специальный плагин под названием «Garmin Communication» и одно из перечисленных устройств, поддерживающих данную функцию: nuvi 205, 205W, 255, 255W, 265T, 265WT, 275T, 755T, 765T, 775T, 785T, 850, 880 и 5000.

Примечание: согласно договоренности с сервисом panoramio, установлено ограничение на загрузку фотографий в количестве 50 шт. в день.

Garmin Connect Photos
Garmin Connect Photos

Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором 12.08.2022 Garmin анонсувала автомобільні GPS-навігатори DriveCam 76 і RVcam 795 з навігацією преміального класу та відеореєстратором
Пристрої отримали преміальні навігаційні функції та записують відео високої чіткості у повсякденних та рекреаційних поїздках.
Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS 11.08.2022 Новий смартгодинник Garmin Enduro 2 пропонує вбудовані карти TopoActive, сенсорний екран та ультрадовгу автономну роботу до 150 годин у режимі GPS
Створений для найстійкіших спортсменів, міцний та легкий Enduro™ 2 пропонує вбудовані карти TopoActive з покриттям багатьох континентів, світлодіодний ліхтарик, вдвічі яскравіший ніж у fenix 7X, та ексклюзивну технологію Garmin SatIQ™, яка допомагає оптимізувати роботу акумулятора.
Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю 10.08.2022 Представляємо зручні фітнес-трекери Garmin vivosmart 5 для легкого спостереження за здоров'ям, самопочуттям та активністю
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про надходження у продаж сучасних та легких у користуванні розумних фітнес-трекерів vivosmart 5, створених для користувачів, які шукають більш просту альтернативу спортивному годиннику.