Откройте для себя фотографии с привязкой к местности на портале «Garmin Connect Photos»

05.09.2008

Портал «Garmin Connect Photos» выводит планирование маршрута и навигацию на качественно новый уровень. Не вставая из-за компьютера, Вы можете виртуально исследовать новую для себя область благодаря огромной коллекции фотографий с привязкой к местности от сервиса «Google Panoramio». Как и путевые точки, каждая фотография располагает GPS-координатами.

Чтобы посетить увиденное место, достаточно просто добавить фотографию в свою корзину (по аналогии с интернет-магазином). После этого Вы сможете отправить выбранные фотографии на свое устройство, подключив его к компьютеру посредством USB-кабеля. На навигаторе фотографии появятся в рубрике «Куда/Избранное».

Для работы с порталом необходимы: учетная запись на «myGarmin», специальный плагин под названием «Garmin Communication» и одно из перечисленных устройств, поддерживающих данную функцию: nuvi 205, 205W, 255, 255W, 265T, 265WT, 275T, 755T, 765T, 775T, 785T, 850, 880 и 5000.

Примечание: согласно договоренности с сервисом panoramio, установлено ограничение на загрузку фотографий в количестве 50 шт. в день.

Garmin Connect Photos
Garmin Connect Photos

Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.