Garmin доповнила модельний ряд високопродуктивних динаміків Fusion XS опцією Wake Tower діаметром 6.5” з LED-освітленням

18.02.2022

Компанія Garmin представила нові колонки Fusion XS Wake Tower діаметром 6.5” з LED-підсвіткою. Насолоджуйтесь високоякісним звуком та різноколірним освітленням від компактних та ергономічних колонок Wake Tower, створених для використання на катерах для вейкбордингу, буксирування та інших невеликих човнах.

 Garmin представила нові колонки Fusion XS Wake Tower діаметром 6.5” з LED-підсвіткою

Наповніть момент музикою

Нові динаміки серії XS 6.5” Wake Tower розроблені із застосуванням інноваційних технологій спеціально для використання на катерах для вейкбордингу і не тільки. Насолоджуйтесь високоякісним звуком, яскравою та рівномірною світлодіодною ілюмінацією з можливістю вибору варіантів чергування кольорів, що відповідає вашому настрою або музиці, що відтворюється! Корпус точно розрахованої форми, алюмінієвий твітер купольної форми та висока потужність 200 Вт забезпечують чистий високоякісний звук на будь-якому рівні гучності.

Готові до установки з коробки

Колонки Wake Tower серії Fusion XS пропонують декілька варіантів монтажу, включно з кронштейнами для кріплення на трубах, на пласкій поверхні, композитному брусі або на даху центрального пульта управління човна – витрачайте менше часу на встановлення аудіосистеми та більше займайтесь улюбленою справою. Заздалегідь налаштовані профілі динаміка DSP для моделей XS 6.5” Wake Tower можна обрати у програмі Fusion-Link™, щоб слухати музику за допомогою сумісних стереосистем Fusion® DSP.

Динаміки Wake Tower серії Fusion XS пропонують декілька варіантів монтажу

Створюйте настрій

Статичне та динамічне керування кольорами, яскравістю, режимом світла легко виконується за допомогою додаткового бездротового пульта дистанційного керування MS-RGBRC (продається окремо). За допомогою інтуїтивної ручки можна обрати колір, який створює необхідну атмосферу на борту. Крім того, ви можете дистанційно управляти програванням музики за допомогою безпровідного пульта керування ARX70.

Колонки серії Fusion XS Wake Tower відповідають стандартам дизайну True-Marine, розроблених для пристроїв, що працюють у складних умовах морського середовища. Вони виготовлені з міцних високоякісних матеріалів та володіють захистом від впливу води, пилу, УФ-променів та соляного туману за рейтингом IP67. Принципи конструкції True-Marine компанії Fusion пов'язані з величезним досвідом захисту обладнання від впливу морського середовища. Garmin розробляє та виробляє обладнання Fusion «з нуля» для застосування на різних човнах, його користувачі впевнені, що ці акустичні системи служитимуть їм довгі роки. На динаміки XS 6.5” Wake Tower надається гарантія терміном 2 роки.

Колонки серії Fusion XS Wake Tower відповідають стандартам дизайну True-Marine

Нові динаміки XS 6.5” Wake Tower пропонуються у білому та чорному кольорах. Дизайн пристроїв можна оптимізувати за допомогою змінних решіток, які можна придбати окремо: спортивні білі, спортивні чорні, спортивні сірі, класичні білі або класичні чорні.Повернення до списку

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.