Кошик порожній

Новые навигаторы серии Montana в продаже!

Новые навигаторы серии Montana в продаже! 12.01.2012

Сообщаем о поступлении в продажу 3 новых моделей портативных навигаторов от Garmin серии Montana.

Эти защищенные мультирежимные навигаторы оборудованы цветным сенсорным дисплеем с диагональю 4”(!) и отличным качеством изображения даже при солнечном свете. Благодаря встроенному датчику ориентации устанавливается вертикальное или горизонтальное положение экрана, в зависимости от расположения навигатора.

Поддержка огромного количества подробных топографических, морских и дорожных карт Garmin позволяет использовать GPS-навигаторы этой серии как и пешком, так в автомобиле и лодке.

В комплекте литий-ионный аккумулятор со временем работы до 16 часов, также могут использоваться 3 батарейки AA, в этом случае время работы увеличивается до 22 часов. Кроме этого, Montana 650 и Montana 650t оснащены 5-ти мегапиксельной камерой. А Garmin Montana 650t поставляется с предзагруженными топографическими картами Европы.

Смотреть характеристики:

Garmin Montana 600
Garmin Montana 650

Garmin Montana 650t


Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.