Garmin встановлює нові правила гри для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70

19.02.2024

Garmin встановлює нові стандарти для глибоководної риболовлі з живим сонаром Panoptix PS70


Panoptix™ PS70 — новинка у відзначеній нагородами лінійці сонарів реального часу для глибоководної риболовлі від Garmin з унікальною технологією Garmin RapidReturn™, яка дає можливість бачити в реальному часі об'єкти під поверхнею води на глибині до 300 метрів. Пристрій транслює плавне, майже як відео, зображення зі швидкістю мінімум 10 кадрів на секунду, що у 6-8 разів швидше, ніж у провідних конкурентів. На сьогодні Panoptix™ PS70 — найшвидший сонар на ринку, здатний працювати на подібних глибинах.

"До цього часу рибалки не мали змоги отримати зображення від ехолота на такій великій глибині та з такою високою швидкістю. Широкий діапазон сканування дозволяє охопити більшу ділянку водної товщі та швидше дослідити морське дно, включно з дрібними деталями. Трансд’юсер також показує, де розміщені цілі, допомагаючи витрачати менше часу на пошук наживки, риби та структури. Це справді змінює правила гри для глибоководної спортивної риболовлі". — Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних продажів споживачам.

Спостерігайте за рибою у реальному часі, ловіть її на великій глибині

Технологія Garmin RapidReturn встановлює нові стандарти для ехолота реального часу, відтворюючи живі зображення дрібної наживки та риби на глибині до 300 метрів. Вихідна потужність 800 Вт дає змогу користуватись чотирма режимами огляду, які налаштовуються під різні типи риболовлі:

  • LiveVü™ Down – надає динамічні зображення дрібної наживки та цільової риби, великого та малого розміру, в режимі реального часу на глибині до 300 метрів під човном, в той час як ширококутний промінь на 120 градусів охоплює великі ділянки води.
  • Традиційний сонар — дає змогу переглядати зрозумілі, чіткі арки риби з відмінним розділенням цілей під човном.
  • Потрійний промінь — створює 3-стороннє, легке для інтерпретації розділене зображення традиційного сонара з лівого та правого борту, а також цілей під човном. Кут конусного променя можна відрегулювати так, щоб налаштувати зони огляду ще точніше.
  • RealVü™ 3D Historical — технологія сканування, яка допомагає знаходити рибу і будувати карту морського дна під час руху човна. Показує товщу води, над якою проплив човен, у 3D форматі, від самого дна до поверхні, а також рибу, що знаходиться в ній.

Виготовлений з нержавіючої сталі трансд’юсер PS70 має функцію стабілізації зображення, яка дозволяє йому безперервно регулювати промені ехолота для компенсації руху човна. Тому навіть в умовах високого хвилювання води рибалки бачитимуть стабільне зображення ехолота.

Швидке промальовування карт

Ніхто не знає водойми краще за риболова, який на ній рибалить. І тепер, з трансд’юсером PS70, дослідити дно можна буде з винятковою деталізацією та швидкістю. Скористайтесь вдосконаленою технологією QuickDraw Contours™, щоб обстежити широкі ділянки на глибині до 300 метрів під поверхнею води, а також переглянути та зберегти деталізовані контурні карти в режимі реального часу. Завантажте свої дані у спільноту QuickDraw, щоб інтегрувати їх у карти Garmin Navionics+ та зберігайте контурні карти на картплоттері.
Датчик PS70 може встановлюватись врівень з поверхнею або у проріз. Пристрій сумісний з широким асортиментом картплоттерів Garmin GPSMAP.
Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби 09.04.2024 Garmin Xero C1 Pro: потужний, компактний та простий у використанні хронограф для спортивної стрільби
За допомогою новітньої технології прилад вимірює швидкість руху боєприпасів у діапазоні від 30 до 1524 метрів на секунду.
Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit 29.03.2024 Garmin додає нові функції для низки розумних годинників та більше варіантів кольорів для ремінців UltraFit
Нова версія програмного забезпечення Garmin Q1 2024 включає автоматичне перемикання між кількома видами спорту, функцію тренера сну, стрибки на скакалці та багато іншого. Популярні ремінці UltraFit тепер доступні у нових кольорах.
Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою 21.03.2024 Безпечні глибоководні занурення та пригоди на суші: представляємо серію Descent™ Mk3, яка дає можливість обмінюватись повідомленнями під водою
Об'єднайте комп'ютер Descent Mk3i з трансивером Descent T2 для зв'язку з дайверами на глибині, користування функцією допомога дайверу та моніторингу тиску в кисневих балонах.